Обрізання крайньої плоті
20.12.2023
Водянка яєчка
20.12.2023

 

 

БЛОГ ДОКТОРА СЕРГІЯ ЛЮЛЬКО

 

Лазерна абляція лейкоплакії сечового міхура

 

від першої допомоги до ефективного вирішення проблеми


 

Лейкоплакією сечового міхура називають патологічний стан, при якому нормальні слизові оболонки цього полого органу заміщуються ороговілими або іншими видами тканин. Така урологічна проблема практично не піддається консервативній терапії, тобто прийом медикаментів або інстиляції (місцеве введення ліків) не усувають хворобу, а можуть лише тимчасово знижувати її неприємну симптоматику.

До ефективних методів лікування лейкоплакії сечового міхура відноситься видалення змінених ділянок слизової оболонки. Досвідчений хірург-уролог Сергій Володимирович Люлько виконує в Києві процедуру лазерної абляції (також використовується термін вапоризация або коагуляція). Операція проводиться в хірургічному центрі з використанням сучасного лазерного обладнання німецької компанії Dornier. Процедура може виконуватися в амбулаторних умовах, а пацієнт в той же день повернутися додому до звичного життя. Записуйтеся на прийом прямо зараз!

 

ПЕРЕВАГИ ЛАЗЕРНОГО ЛІКУВАННЯ ЛЕЙКОПЛАКІЇ СЕЧОВОГО МІХУРА

 

До головних переваг лазерної абляції відноситься ефективне усунення лейкоплакії, тобто змінених слизових тканин сечового міхура. Як наслідок, усуваються основні хворобливі симптоми і відчутно підвищується якість життя пацієнта.

До інших плюсів лазерної абляції лейкоплакії сечового міхура відноситься:

  • мінімальний рівень травмування тканин. Промінь лазера прямує тільки на уражені ділянки, а здорові залишаються незачепленими;
  • відсутність кровотеч або крові в сечі, оскільки лазер здійснює ефективну коагуляцію (припікання) тканин;
  • вплив на причину лейкоплакії, а саме хронічну інфекцію, яка була присутня в сечовому міхурі. Тепло від лазера призводить до загибелі збудника хвороби і усуває запальний процес;
  • мінімальні ризики рецидивів;
  • короткий реабілітаційний період. Як правило, повернутися до звичного життя можна безпосередньо в день процедури або на наступний день. А повне відновлення сечового міхура (очищення його слизових) відбувається за місяць, тоді як при інших видах хірургічних операцій - через 5-6 місяців.
 

ЯК ВИКОНУЄТЬСЯ ЛАЗЕРНА АБЛЯЦІЯ ЛЕЙКОПЛАКІЇ СЕЧОВОГО МІХУРА?

 

Операція виконується під анестезією (як правило, використовується внутрішньовенний наркоз) і триває приблизно 15 хвилин. У сечовипускальний канал вводиться лазерний цистоскоп - ендоскопічна трубка діаметром близько 5.5 мм і відеокамерою, що забезпечує візуальний контроль всіх маніпуляцій. Через це обладнання і подається лазерне випромінювання на уражені ділянки. Енергія лазера призводить до випаровування патологічних тканин (лейкоплакії) з поверхні органу з одночасною коагуляцією, тобто припіканням, що виключає кровотечу і появу крові в сечі.

Реабілітаційний період в умовах стаціонару, зазвичай, відсутній або ж не перевищує 12 годин. Відновлення відбувається швидко і м'яко. У більшості випадків у пацієнтів зовсім відсутні скарги на сечовипускання або хворобливі відчуття після виконання лазерної абляції сечового міхура.

До головних результатів лазерної абляції відноситься зникнення головних симптомів циститу, в тому числі

  • зниження позивів до сечовипускання як вдень, так і вночі;
  • припинення болю в нижній частині живота;
  • відсутність дискомфорту або хворобливості при сечовипусканні і т.д.


Всі подробиці про лазерної абляції лейкоплакії сечового міхура ви можете дізнатися на консультації у лікаря Люлько. Записуйтеся на прийом через Вайбер, Телеграм або в телефонному режимі.

 ВИБЕРІТЬ ЗРУЧНИЙ СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ


067 500 02 49

Telegram
Viber
Messanger
Mail

ВИБЕРІТЬ ЗРУЧНИЙ СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ


067 500 02 49


CЕРГІЙ ЛЮЛЬКОхірург-уролог, андролог, сексолог, лікар-ультразвукової діагностики067 500 02 49

хірург-уролог, андролог, сексолог,
лікар-ультразвукової діагностики