Операція виконується під анестезією (як правило, використовується внутрішньовенний наркоз) і триває приблизно 15 хвилин. У сечовипускальний канал вводиться лазерний цистоскоп - ендоскопічна трубка діаметром близько 5.5 мм і відеокамерою, що забезпечує візуальний контроль всіх маніпуляцій. Через це обладнання і подається лазерне випромінювання на уражені ділянки. Енергія лазера призводить до випаровування патологічних тканин (лейкоплакії) з поверхні органу з одночасною коагуляцією, тобто припіканням, що виключає кровотечу і появу крові в сечі.
Реабілітаційний період в умовах стаціонару, зазвичай, відсутній або ж не перевищує 12 годин. Відновлення відбувається швидко і м'яко. У більшості випадків у пацієнтів зовсім відсутні скарги на сечовипускання або хворобливі відчуття після виконання лазерної абляції сечового міхура.
До головних результатів лазерної абляції відноситься зникнення головних симптомів циститу, в тому числі
• зниження позивів до сечовипускання як вдень, так і вночі;
• припинення болю в нижній частині живота;
• відсутність дискомфорту або хворобливості при сечовипусканні і т.д.
Всі подробиці про лазерної абляції лейкоплакії сечового міхура ви можете дізнатися на консультації у лікаря Люлько. Записуйтеся на прийом через Вайбер, Телеграм або в телефонному режимі.