Запалення нирок
19.12.2023
Сечокам’яна хвороба
19.12.2023

 

 

БЛОГ ДОКТОРА СЕРГІЯ ЛЮЛЬКО

 

Лапароскопія в урології

 

від першої допомоги до ефективного вирішення проблеми


 

Лапароскопічний метод оперативного лікування став широко використовуватися відносно недавно, але вже зараз його вважають «золотим стандартом» не тільки в урології, але і в багатьох інших медичних напрямках. Основна причина цього полягає у високій ефективності лапароскопії, можливості її застосування не тільки для лікування, але і в діагностичних цілях. А ще вона безпечна, мало травматична і вимагає менше часу.

Сьогодні лапароскопію в урології використовують провідні фахівці і кращі світові клініки. У Києві лапароскопічні урологічні операції виконує хірург-уролог першої категорії Люлько Сергій Володимирович. Записатися на предметну консультацію до фахівця ви можете онлайн: доктор приймає пацієнтів в хірургічному центрі за адресою м.Київ, вул. Володимира Божко, 112/40.

 

ПЕРЕВАГИ ЛАПАРОСКОПІЇ В УРОЛОГІЇ

 

На тлі традиційних порожнинних операцій лапароскопія нирок, сечоводу та інших органів сечостатевої системи не поступається їм в ефективності. У той же час вона відчутно виграє в безпеці і має ряд інших сильних сторін, а саме:

  • менша тривалість операції і відповідно скорочення часу перебування пацієнта під наркозом;
  • мінімізація болю і рівня травматизації тканин;
  • косметичні переваги, включаючи непомітні післяопераційні сліди, відсутність шрамів;
  • поєднання діагностичних і лікувальних можливостей;
  • мінімальні ризики інфікування тканин, спайок, утворення післяопераційних гриж та інших ускладнень;
  • короткий період госпіталізації, зниження кількості необхідних медикаментів;
  • швидке подальше відновлення.
 

СПЕЦИФІКА ЛАПАРОСКОПІЧНОЇ УРОЛОГІЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ

 

Головна відмінність лапароскопії від традиційної порожнинної операції в урології полягає в тому, що замість великого розрізу виконується кілька невеликих проколів шкіри через які в черевну порожнину встановлюються троакари. Черевна порожнина надувається вуглекислим газом до певного тиску.

Через троакари проводиться ендоскоп, який дозволяє візуально контролювати виконувані лікувальні маніпуляції на моніторі в режимі реального часу, і інструменти для проведення операції.

Лапароскопічні операції в урології виконуються під загальним наркозом. Це знижує кількість протипоказань для оперативного втручання, а воно само відчутно легше переноситься пацієнтами.

Хірург Люлько застосовує сучасне лапароскопічне обладнання, що відповідає високим європейським стандартам, а пацієнти можуть розраховувати на комфортабельні умови, персональний підхід і уважне ставлення медичного персоналу.

 ВИБЕРІТЬ ЗРУЧНИЙ СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ


067 500 02 49

Telegram
Viber
Messanger
Mail

ВИБЕРІТЬ ЗРУЧНИЙ СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ


067 500 02 49


CЕРГІЙ ЛЮЛЬКОхірург-уролог, андролог, сексолог, лікар-ультразвукової діагностики067 500 02 49

хірург-уролог, андролог, сексолог,
лікар-ультразвукової діагностики